Minister Rolnictwa gościem Warmińsko-Mazurskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Ostródzie!

Expo Mazury S.A. we współpracy z Warmińsko-Mazurską Izbą Rolniczą, Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Warmińsko-Mazurskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie oraz branżowymi organizacjami rolników organizuje w dniach 10-11 lutego 2018 r. w Ostródzie Warmińsko-Mazurską Wystawę Zwierząt Hodowlanych. Wystawa jest współfinansowana z Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.

Ważnym gościem Warmińsko-Mazurskiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych będzie Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel. Minister weźmie udział w konferencji prasowej oraz oficjalnym otwarciu wystawy, spotka się ponadto z przedstawicielami branży i instytucji działających na rzecz rolnictwa w rejonie Warmii i Mazur, porozmawia z rolnikami o aktualnej sytuacji w polskim rolnictwie.

Po konferencji prasowej z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi przewidziano czas na indywidualne wywiady i nagrania. Dziennikarzy zapraszamy do wypełnienia formularza akredytacyjnego: http://zagrodaexpo.pl/formularz-akredytacyjny.

Więcej informacji i program: http://zagrodaexpo.pl/wystawa-zwierzat